About


Jmenuju se Tereza, jsem říjnový dítě z roku '92 a perfektně na mě sedí popis VAH. Čerstvě jsem dostudovala zubní lékařství v Brně (2019) a momentálně přemýšlím, jak dál naložit se svým životem. Jediné, co vím jistě, je to, že mám koupenou letenku do Dublinu, která není zpáteční a k tomu taky dopředu zaplacený nájem v domku jen pár minut od Ha'Penny bridge....

Tento blog jsem založila v březnu 2017, když jsem někdy nad ránem po asi deseti hrncích silnýho kafe nemohla ani za boha usnout a takový to klasický bezmyšlenkovitý brouzdání po netu skončilo u kamarádíčkování se s bloggerem. (Když prokrastinace od studia, tak jedině produktivní!) Po pár dalších takových prokrastinačních nočních seancích se z toho stalo takříkajíc "guilty pleasure". Po delší době musím říct, že mě to baví čím dál víc a věnuju se tomu fakt ráda :)

Snažím se psát takový blog, který by mě samotnou bavilo číst. Abyste se tu něco nového dozvěděli, dobře se naladili a třeba se i nechali inspirovat. Protože dost ráda fotím, může se občas stát, že tu přistane článek, kde budou primárně jen fotky/fotka s krátkým popiskem. Prostě jen na koukání. (Neumím psát jen proto, abych vyplnila mezery mezi fotkama, je to pak takový krkolomný :)

Tento blog není svázaný žádnou striktní tématikou a zatím mi to tak vyhovuje. Bude prostě tak nějak o všem :)

Určitě budu dost psát o cestování, protože tyhle články mě baví ze všeho nejvíc. A nemyslím tím jen cestování do zahraničí, protože jsem nadšená i z výletu do Českýho Krumlova po stopadesátépáté. Psát ale budu o čemkoliv, co bude stát za zmínku, ať už se jedná o doporučeníhodnou kavárnu (asi občas i o hospodu :D), nebo o filmy a knížky... A občas se samozřejmě budu i vykecávat o životě.

Doufám, že si tu každý najde "to své" a počte si - aspoň trochu! :)

T.

- Since 2017Čím fotím : 
Olympus Pen E-PL7 (od ledna 2017)
Iphone 7s (2019)
Minolta na film z roku 1999 (2019)
InstaxMini 2019
Iphone 6s (od srpna 2017)
Iphone 5s (starší články)
Vyjímečně si půjčím na hraní Canon EOS 550D

Založeno: 
I když archiv sahá až do roku 2015, tak skutečný první příspěvek na tento blog přistál 10.3.2017 :) Takže blog je úplný nováček a já zas úplný amatér. Starší články jsem za běhu přiřazovala do příslušných let, protože jsem chtěla mít příspěvky chronologicky správně :)


Sociální sítě: 
Blog můžete sledovat na InstagramuPinterestu a na Bloglovinu. Můžete mi taky napsat mail na wbtblog@email.cz, případně do komentářů. Budu moc ráda! 

Odkud píšu :