28.10.19

Z botanické zahrady II.


Ještě pár podzimních fotek z krásné dublinské botanické zahrady. Mám teď docela dost volna. Podezřele hodně volna. Skoro to až vypadá, že mě v té práci jednoduše nechtějí. Minulý týden čtyři dny, tento týden další čtyři... Na druhou stranu, dnes jsem zadumaně studovala rozpis na listopad s vychladlou kávou v ruce a vypadá to, že mám docela dost dvojitých - dvanáctihodinových směn - občas dokonce dva dny po sobě... Ehm, děkuji pěkně. Nešlo by to nějak rozumně rozložit, než jít z extrému do extrému?

Takže momentálně se snažím něco naplánovat, abych se přes to nevyžádané volno nenudila. Nějaký ten výlet (pokud budou konečně fungovat vlaky, že...) a taky nějaký podzimní hokus pokus v kuchyni, zejména zahrnující jablka, dýně a skořici - když už máme ten podzim. (Protože už sto let jsem nic neupekla a cítím se provinile.) Nakonec stejně zase skončím poflakujíc se po parku s croissiantem a kávou v ruce a večer místo učení, čtení a pečení (- čili naplánovaných vznešených aktivit) budu někde venku popíjet víno, kouřit vodní dýmku, nebo do tří do rána sledovat Vikings.

A to jsem ještě k tomu všemu nedávno popadala myšlenky, jako že zase začnu běhat, nebo si koupím permanentku do posilky. No to víš, že jo, Terezo, haha.... :D 
Žádné komentáře:

Okomentovat