Audio blogging? Někdy je lepší vyprávět, než psát...

by - 10/18/2018
Všechny vás moc zdravím!

Řeknu to hned na začátku, protože už teď vám dokážu číst myšlenky :))

ANO.

Nebýt Terky Salte, do tohoto bych se nikdy nepustila. Hlavně teda proto, že jsem neměla až do teď ani páru, že něco, jako podcasty a audioblogy, vůbec existuje. Nevím, jak je to možný, že jsem tuhle super praktickou věc vedle všech facebooků, youtubů a instagramů nezaregistrovala už dřív, a že mě to ani nikdy samotnou nenapadlo. Dokonce bych ani nikdy neřekla, že to může fungovat a být pro někoho atraktivní. Já sama totiž nikdy žádný podcast neposlouchala a tohle šlo absolutně mimo mě.

Ale víte co? Uvědomila jsem si, že je to naprosto perfektní způsob jak zpracovat témata, která v psané formě zkrátka nefungují. A takových témat je dost. Navíc mi přijde naprosto super ta myšlenka, že já něco namluvím a vy ony informace můžete přijmout pasivně. To znamená v klidu, ve vlaku, v autobuse, anižbyste koukali do obrazovek a přelouskávali nějaký únavný článek a ve většině případů to v polovině stejně vzdali, protože, jak jsem řekla, některá témata v psané blogové formě prostě nefungují. Jsou z toho pak suchý a zdlouhavý články, který nakonec nebaví číst ani mě!

Občas je totiž lepší mluvit, než psát...
Nejsem youtuberka a nikdy nebudu. Představa celýho toho procesu před publikováním videa, od "scénáře" přes stříhání, až po přidávání hudby, mi nahání hrůzu. 
Audio blog je taková zlatá střední cesta :-)

Mluvím hlavně o recenzích na knížky a filmy a taky o tématech, která nejsou položená na spoustě fotek, ale spíš na dojmu a myšlence a tím pádem v psané blogové formě nejsou tolik atraktivní, jako třeba cestovatelský články o konkrétním místě...  :)

Takže jsem si řekla, že jo, že to zkusím taky. Je to ohromě zajímavý a progresivní a já sama jsem si začala na spotify vyhledávat další a další podcasty a zase si jednou rozšířila obzory.

Tož uvidíme, jak to bude fungovat.
Já sama jsem s tím taková dost nesvá a nejistá. 

Written by: 
Tereza 


Blog můžete sledovat na FacebookuInstagramu, Pinterestu, nebo na Bloglovinu :) 

Podobné články...

0 komentářů

.