Druhý jarní den

by - 3/21/2017


Jednou přijdu do květovanýho pekla, ale nemůžu si pomoct. Když přijde jaro, tak to je se mnou  absolutně nekompromisní. Beru všechno, na čem jsou květiny a co je takový barevný a okatý... Dnes jsem ulítla úplně extrémně - v Tigeru - a ano, uvědomuju si, že je to možná trošičku střelený. (Moc to nezapadá do dnes tolik "in" minimalistickýho nordickýho stylu, kde se s barvama a vzorama zachází na můj vkus až příliš moc opatrně :)) ...) I když je teda pravda, že Tiger pochází z Dánska. Neřeším nic - a v klidu popíjím kafe z toho kytičkovanýho hrnečku na kytičkovaným kachlovým podtácku u otevřenýho okna nasávajíc JARO.. :-)) No prostě takový jarní HYGGE!

Kachlíkový podtácek, rozkládací papírová šperkovnice, květovaný pohled s obálkou, zavařovací sklenice se slámkou, kapesní zrcátko, hrníček, stojan na prstýnky a šperky (za deset korun!), a plátěná taška na nákup, věci do cvičení, atd... (60,- Kč)

...no nemůžu se ničemu divit. Za všechny tyhle věci jsem dala něco málo přes 200,- Kč !!  Za málo peněz, spousta radosti :D

A u Tigeru jsem neskončila, jak vidno... 

Ach jo, Terezo, Trezo...Dnes mi slečna od pokladny v Tigeru neřekla "Děkujeme a na shledanou..." ale "Děkujeme a hezké jaro vám přejem!" To bylo hrozně milý... :) Takže krásný jaro i vám!

Podobné články...

0 komentářů

.