12.11.17

Rozhled z Rocca Calascio


Nebude vám vadit, když občas postnu nějaký mini video? :) Nečekejte ode mě žádný vlogy, na to já moc nejsem a asi ani nikdy nebudu.


Občas ale fotky nestačí... Třeba tady tohle místo, který Martin zaznamenal formou "panoramatickýho videa". To snad ani nejde nesdílet, když už tady mám ten štítek "ITÁLIE" :) Narazila jsem na tohle kraťoučký video před pár minutama, když jsem dala do počítače starou - ztracenou - a nově nalezenou - flashku. A už jsem to nahrávala na vimeo a rozhodla se, že to sem šupnu. Protože...proč ne?

Na vrchol Rocca Calascio v oblasti Abruzzo, která se nachází ve střední Itálii v blízkosti města Pescara, nebo Chieti, se rozhodně někdy mrkněte. Já z toho místa byla absolutně nadšená.

O tom, jak jsme si tam udělali piknik, jsem psala TADY. 

(Možná si všimnete, že jsem se už konečně naučila zmenšovat fotky, aniž bych přišla o všechny pixely...:) Nastavení resamplingu, čili převzorkování, je moc príma věc. V článku o pikniku je to strašný, u fotky v tomto článku je to mnohem lepší. Všechny jsem fotila na mobil... No, to jsem ty fotky konila ale hezky dlouho, že?! )Marťovy komentáře jsou navíc třešinkou na dortu :D

"Dokumentární film - dramatická pauza -  Valí se na nás MORDOR!" :D

A kdo ví? Třeba si jednou pořídím dron a budu pořizovat takovýhle rozhledový videa jedno za druhým!

Takže dnes jen takto krátce. 

Hezkou neděli přeju,  a zase někdy ... ;-)

Terez

Žádné komentáře:

Okomentovat